بلاگ
موضوعات داغ

عنوان بندی فیلم ماکو پولو

Marco Polo Title Sequence

با همکاری بن سمیت، کارگردان “Mill +” و مدیر اجرایی “بریس ویمر” با Netflix عنوان خیره کننده ای را برای مارکو پولو، شکل گرفت .

این مجموعه به پیروی از سریال جاده ابریشم و اتفاقات قرن ۱۳ در زمان کوبلای خان را به تصویر می کشد. ما در اینجا از چگونگی شکل گیری این عنوان بندی به شما می گوئیم .

شماره ۱: مفهوم

ترتیب عنوان تقلید دوگانگی دنیای خان را از طریق استعاره های بصری که از تم های حرص و طغیان، خیانت، فتنه های جنسی و رقابت ها به دست می آید، از طریق زیبایی و فریب رسانه جاسازی شده، به دست می دهد. تصاویر متحرک، انتزاعی جریان می یابد و به صحنه های تکان دهنده تبدیل می شود، معرفی بینندگان به تناقض و خشونت متضاد مارکو در سراسر مجموعه.

marco1 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

بن و بریس از نقاشی سنتی چینی، یک هنر تزئینی باستانی استفاده کرد تا داستان را در عناوین به اشتراک بگذارد. جوهر اشکال انتزاعی را ایجاد می کند که به «نقاشی های سنتی» منتهی می شود، اما پس از آن که تصاویر روشن و شکل می گیرند، مخاطبان به تصاویر تاریک و تکان دهنده منعکس کننده مفاهیم کلیدی نمایش داده می شوند.

marco2 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

بن به خاطر ماهیت جاری و گسترش آن، جوهر را انتخاب کرد، به طوری که به طرز عجیب و غریبی سفر Marco Polo و امپراطوری کوبلیاخان را آشکار می کرد. جوهر به نظر می رسد انتزاعی است، اما به نظر می رسد که جوهر به تصویر نمادین تبدیل می شود.

marco3 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

marco4 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

این تیم، ایده های گوناگونی را به نمایش گذاشت تا بهترین موضوعات را در سریال نهایی نشان دهند.

marco5 - عنوان بندی فیلم ماکو پولوmarco6 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

شماره ۲: تایپوگرافی

این تیم به دنبال چندین تایپوگرافی برای دنباله عنوان، از جوهر به دست ساخته شده، برای تایپ کردن تمیز و واضح است. برای مقابله با احساسات دست ساز از ترتیب عنوان، یک رویکرد گرافیکی بیشتر تصمیم گرفت، و در نتیجه BrownasStd فونت نهایی بود.

marco7 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

شماره ۳: آزمون جوهر

برای ایجاد ظاهر یک نقاشی دست نامرئی، تصاویری از بن و بریس انواع مقالات و مایعات را برای رسیدن به گرانروی مطلوب، فضیلت و کنترل مورد آزمایش قرار دادند. پس از آزمایش با مایعات مانند ودکا و استفاده از آهنرباهای و فریت فلوئید، آنها با استفاده از سوما-جوهر و مقادیر کاغذی متراکم که به آب اجازه می دادند بر روی سطح کاغذ تولید شوند، یک تکنیک تولید کردند.

marco8 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

شماره ۴: ساخت

با استفاده از یک پروژکتور سرپوشیده، بریس با دقت دست تصاویر را با آب بر روی کاغذ رنگ می کند. سپس Sumi-ink بر روی نقاشی های آب نامرئی افتاد و به زیبایی در سراسر تصویر پخش شد. این عکس از طریق عکسبرداری با سرعت بالا گرفته شد تا یک تصویر زیبا و منحصربهفرد ایجاد شود که در سمتهای آب قرار دارد.

همانطور که جوهر کاملا سریع پخش شد، تیم با نرخ فریم بالاتر فیلمبرداری کرد تا بتوانند بعدا در پست سرعت را کنترل کنند. این سرعت بالا جوهر را به تصاویر متحرک متحرک تبدیل کرده است که با موسیقی ساخته شده توسط Daniele Luppi جریان یافته است.

marco9 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

شماره ۵: کامپوزیت

این جوهر عمدتا در دوربین قرار گرفته است و تیم ۲D Mill در تصویر های گسترده تر ارتش، پرنده، سر و گردن و گاو نر.

رنگ آمیزی میلر مایک راسیتر ضخامت نهایی را محاسبه کرد و آن را شستشوی گرم برای تأکید بر دوره زمانی و همچنین افزایش تنوع جوهر از تاریکی به نور و دادن ابعاد بیشتر به آن. بافت کاغذ نیز تشدید شد، و به احساسات ظریف و دست ساز کمک کرد.

marco10 - عنوان بندی فیلم ماکو پولو

نتیجه

نتیجه یک توالی خیره کننده از استعاره های ظریف متعلق به دعوت از مخاطبان به دنبال حماسه سفر مارکو پولو. نگاهی به سری ترتیب مارکو پولو در پشت صحنه فیلم زیر و بیشتر در مورد سری Netflix نوشته شده توسط جان Fusco و تولید شده توسط The Weinstein Group در اینجا.

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

ملحق شدن!

به دوستان خود بپیوندید!

بیاید و به ارتباط تصویری بپیوندید شبکه خود را گسترش دهید و افراد جدید را بشناسید!

نظرات

نظری وجود ندارد
دکمه بازگشت به بالا